Вівторок , 16 Жовтень 2018Home » Мiсто » У звільнених від покарання виховували правову свідомість

У звільнених від покарання виховували правову свідомість

У Дубні провели профорієнтаційні заходи для осіб звільнених від відбування покарання
Інформаційно-просвітницькі заходи для молодих осіб звільнених від відбування покарання з випробувальним іспитом на теми: «Права та обов’язки засуджених», «Профорієнтаційний захід» провели фахівці соціальної служби 1 жовтня.
Мета цих заходів – підвищити рівень обізнаності учасників про людські права та обов’язки, виховувати правову свідомість, розвивати знання про відповідальність своїх дій у житті; проведення самовизначення професійно спрямування та анкетування на готовність до вибору професії – інформують у Дубенській РДА.
По завершенню занять учасники отримали тематичні буклети.

Заходи організовані спільними зусиллями Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із спеціалістом Дубенського бюро правової допомоги від Рівненського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги, фахівцями Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, з начальником відділу активної підтримки безробітних Дубенського міськрайонного центру зайнятості, спеціалістами Дубенського міськрайонного відділу з питань пробації.

(153)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

У звільнених від покарання виховували правову свідомість Reviewed by on . У Дубні провели профорієнтаційні заходи для осіб звільнених від відбування покарання Інформаційно-просвітницькі заходи для молодих осіб звільнених від відбуванн У Дубні провели профорієнтаційні заходи для осіб звільнених від відбування покарання Інформаційно-просвітницькі заходи для молодих осіб звільнених від відбуванн Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.