Понеділок , 15 Жовтень 2018Home » Мiсто » У Вербу з’їхались волонтери з Америки та делегація з Запоріжчини

У Вербу з’їхались волонтери з Америки та делегація з Запоріжчини

Акція «Різдвяні канікули на Дубенщині» – стартувала
В рамках акції «Різдвяні канікули на Дубенщині» до с. Верба прибули делегації з смт. Веселе Запорізької області та волонтери із Сполучених Штатів Америки, інформують у Дубенській РДА, передає Інформаційний портал м. Дубно.
Голова Дубенської адміністрації Юрій Парфенюк привітав гостей та побажав всім чудового відпочинку.


Нагадаємо, що цього тижня в Дубенському районі реалізовується акція «Різдвяні канікули на Дубенщині», учасниками якої стали півсотні дітей. Делегації з ґміни Позезже Республіки Польща та Станично-Луганського району Луганської області долучаться до акції завтра – 11 січня. Діти проживатимуть в родинах у с. Верба. На гостей очікує насичена культурна програма – екскурсія до Дубенського замку, відвідування Мирогощанського іподрому та катання на конях, екскурсія в міста Рівне та Львів та участь в фестивалі духовної пісні «Різдвяні пісне співи».

(94)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

У Вербу з’їхались волонтери з Америки та делегація з Запоріжчини Reviewed by on . Акція «Різдвяні канікули на Дубенщині» – стартувала В рамках акції «Різдвяні канікули на Дубенщині» до с. Верба прибули делегації з смт. Веселе Запорізької обла Акція «Різдвяні канікули на Дубенщині» – стартувала В рамках акції «Різдвяні канікули на Дубенщині» до с. Верба прибули делегації з смт. Веселе Запорізької обла Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.