У трьох громадах будуть ЦНАПи

Створювати ЦНАПи на Дубенщині допомагає Європейський союз
Ще 6 ОТГ та 2 міста обласного значення з Рівненщини пройшли в наступний етап відбору Програми ULEAD з Європою: створення ЦНАП, яка допомагає громадам у модернізації та створенні сучасних ЦНАПів.
В числі відібраних на першому етапі Деражненська, Клеванська, Клесівська, Мирогощанська, Привільненська та Смизька об’єднані територіальні громади.

За словами Валерія Мікуліча, радника з питань муніципальних послуг центру розвитку місцевого самоврядування, всі 6 ОТГ в своїх заявках обґрунтували необхідність створення нових Центрів надання адмінпослуг та забезпечення їх технікою та меблями.
Наступний етап – підготовка технічного завдання громадами, в чому теж їм будуть допомагати наші експерти – повідомляють у Дубенській РДА.
Починаючи з 24 вересня 2018 року кожну громаду з відібраних по проекту будуть відвідувати уповноважені спеціалісти Програми. Протягом жовтня-грудня 2018 року для кожної спроможної громади буде складене Технічне Завдання для створення / модернізації ЦНАП із зобов’язаннями Програми і громади.

(208)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.