Понеділок , 22 Жовтень 2018Home » Мiсто » У селі виявили скаженого собаку

У селі виявили скаженого собаку

На Дубенщині – карантин
У селі Кліщиха, що Дубенщині у собаки виявили сказ. Від 15 лютого у селі ввели карантин на 60 діб.
У зв’язку з виявленням випадку сказу 15 лютого під керівництвом першого заступника голови адміністрації Володимира Іщука оперативно проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Дубенській райдержадміністрації, повідомляє Інформаційний портал м. Дубно з посиланням на Дубенську РДА.
На засіданні комісії заслухано інформацію начальника Дубенської районної державної лікарні ветеринарної медицини про захворювання на сказ собаки в селі Кліщиха Іваннівської сільської ради.
До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території та загрозливій зоні забороняється: проведення заходів із залученням тварин, вивезення за межі вказаних вище зон собак, котів і диких тварин.
Фахівці ветеринарної служби здійснюватимуть щоденний подвірний обхід та проводитимуть щеплення від сказу для котів і собак.
В мисливських угіддях, на неблагополучній по сказу території, забороняється проведення промислового та ліцензійного відстрілу диких тварин.

(318)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

У селі виявили скаженого собаку Reviewed by on . На Дубенщині – карантин У селі Кліщиха, що Дубенщині у собаки виявили сказ. Від 15 лютого у селі ввели карантин на 60 діб. У зв’язку з виявленням випадку сказу На Дубенщині – карантин У селі Кліщиха, що Дубенщині у собаки виявили сказ. Від 15 лютого у селі ввели карантин на 60 діб. У зв’язку з виявленням випадку сказу Rating: 0

Коментарі (1)

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.