У райлікарню куплять діагностичне обладнання

У 19 медзакаладів Рівненщини закуплять сучасну діагностичну техніку
У рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» в управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА розкрили цінові пропозиції щодо закупівлі медичного обладнання для районних лікарень Рівненщини.
В медзаклади планують закупити 19 електрокардіографів, 19 приладів цілодобового Холтерівського моніторування та 19 систем для проведення тредміл-тесту.
«Йдеться про придбання обладнання, яке суттєво підвищить рівень діагностики хвороб системи кровообігу. В більшості лікарень нашої області подібного устаткування до цього часу не було.  Можу сказати, що ми маємо велику конкуренцію серед фірм, які подали заявки. На участь у торгах документи надіслали 7 компаній. Серед них – 5 українських та 2 іноземні», – розповів керівник групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок.
Наразі Група впровадження проекту та Комісія з відбору приступає до оцінки представлених заявок. Після ретельного аналізу оберуть компанію, з якою підпишуть контракт щодо постачання медтехніки. Як правило, аналіз пропозицій та обрання переможця тендеру займає близько місяця. Усе залежить від кількості пропозицій і від їхньої якості.
Як йдеться на сайті Рівненської ОДА, техніку отримають 19 медичних закладів в Рівненській області: усі районні лікарні, Рівненська обласна клінічна лікарня та дві міські лікарні обласного центру. Ці «медичні обновки» встановлять у кардіологічних відділеннях і завдяки їм медики зможуть відслідковувати стан кровоносної системи пацієнта протягом доби. А тредміл-тест дасть змогу виміряти показники активності серця та тиск під час навантаження. Комбінація всіх діагностичних пристроїв допоможе точно встановити діагноз.

(239)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.