У місті ремонтують дороги та тротуари

У Дубні тривають роботи з покращення стану дорожнього покриття
У місті Дубно тривають роботи з покращення стану дорожнього покриття і доступності пішохідної зони. Значну кількість ремонтних робіт уже завершено.
Зокрема, завершено роботи з капітального ремонту покриття тротуару північної сторони вул. Пекарська від вул. Лисенка до вул. Шевченка та капітального ремонту покриття тротуару східної сторони вул. Лисенка до вул. Пекарська.
Також завершено капітальний ремонт перехрестя вулиці Семидубської з вулицями Мирогощанська, Сурмичі, Грушевського.
На завершальному етапі капітальний ремонт вул. Сурмичі з відновленням тротуару від мосту до вул. Словацького. Тут уже встановлено дорожні знаки та нанесено розмітку.
Також наразі розпочато капітальний ремонт пров. Городнього. Після завершення цих робіт буде розпочато капітальний ремонт вул. Ніщинського. Розпорядником коштів по ремонту пров. Городнього та вул. Ніщинського є Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації.
Окрім того, проведено ямковий ремонт (забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машини MADPATCHER) вулиць: Павлюченка, Страклівська, Миколи Лисенка, Мирогощанська, Забрама, Сурмичі, Львівська, Замкова, Мостова.
В Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області подано декларацію на виконання будівельних робіт по капітальному ремонту вул. Квітнева від буд. №18 до вул. Цегельна.
За матеріалами: Дубенська міська рада

(250)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.