У хірургів – нове обладнання

У хірургів Дубенської ЦРЛ нове обладнання
Вже понад місяць хірурги Дубенської центральної районної лікарні інтенсивно використовують в роботі інноваційний високотехнологічний апарат ПАТОНМЕД ЕКВЗ-300. Технологія високочастотного зварювання живих тканин, розроблена українськими вченими Інституту Електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України в тісній співпраці із провідними медичними організаціями України, підтверджує свою ефективність і успішно використовується при операціях Дубенськими хірургами.
На відміну від багатьох електрокоагуляторів, яких зараз все більше з’являється на ринку, апарат ПАТОНМЕД ЕКВЗ-300 – це «розумний» прилад з мікропроцесорним керуванням, що робить його унікальним та універсальним інструментом у руках хірурга та успішно конкурує з кращими світовими зразками в хірургічній практиці.

Методика забезпечує:

  • безкровне, швидке, зручне для хірурга й малотравматичне для пацієнта виконання оперативних втручань, надійний гемостаз (зупинку кровотеч);
  • надійність та герметичність з’єднання тканин без застосування шовних матеріалів;
  • відсутність нагноєнь;
  • відсутність некрозу (змертвіння) тканин і чужорідних тіл у рані;
  • зниження крововтрат більш ніж на 50%;
  • скорочення тривалості операцій на 20…50%;
  • швидку післяопераційну реабілітацію (відновлення) хворих;
  • незамінність при проведенні лапароскопічних малоінвазивних втручань.

Поява в арсеналі Дубенських хірургів апарату ПАТОНМЕД ЕКВЗ-300 дає можливість суттєво підвищити якість та рівень хірургічної допомоги жителям Дубенського медичного округу, запровадження в хірургічну практику нових сучасних малотравматичних для пацієнтів медичних технологій, забезпечить доступність якісної хірургічної допомоги всім, хто її потребує.

 

(16)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.