У громаді працюють над розвитком інфраструктури    

Ремонт доріг, нові зупинки, ремонт ФАПу та заміна газового котла на твердопаливний – у Привільненській громаді
У селі Панталія Привільненської ОТГ за кошти субвенції на розвиток інфраструктури та співфінансування громади, продовжуються ремонтні роботи місцевого фельдшерсько-акушерського пункту. Загальна вартість робіт сягає понад 2 000 000 гривень.
Нещодавно розпочали капітальний ремонт окремих ділянок дороги загального користування місцевого значення Молодаво Друге – Молодаво Третє (поруч МСОК «Берізка»). Загальна вартість ремонтних робіт складає 3 974 000 гривень. З них 500 000 гривень – кошти бюджету Привільненської ОТГ, решта – субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах громади.

Днями запустили котельню Молодавської ЗОШ, яка працює на твердому паливі. Попередньо, в закладі повністю замінено систему опалення та встановлено нові конвектори в навчальних кімнатах. Загальна сума виконаних робіт по модернізації системи опалення ЗОШ – понад 320 000 гривень.

У рамках проекту «Бюджет участі Привільненської ОТГ», за ініціативи активних мешканців громади в с. Привільне, на розі вулиць Центральна та Першотравнева розпочали облаштування нових громадських зупинок. Незабаром тут з’являться бордюри, смітники та зелені насадження. Аналогічні громадські зупинки, за кошти бюджету Привільненської ОТГ облаштовують у селі Молодаво Третє.
За матеріалами: Привільненська сільська рада

(93)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.