У гирьовиків – золото, а в борців – золото і бронза

Останні спортивні здобутки борців і гирьовиків Дубенщини в 2017 році
Наприкінці 2017 року, 23-24 грудня 2017 року в м. Київ відбулися всеукраїнські змагання з гирьового спорту. Успішно виступили на цих змаганнях вихованці Дубенської районної ДЮСШ, поповнивши свою спортивну колекцію трьома золотими медалями.
Змагання проходили у абсолютній категорії.
Чемпіонами турніру стали: майстри спорту Юрій Чубаєвський в поштовху довгим циклом гирі (24 кг) та Андрій Грицак – поштовх довгим циклом гирі 32 кг і ривок гирі 32 кг. Обидва вони є вихованцями заслуженого тренера України Леоніда Момотюка.

25-26 грудня в Ковелі відбувся традиційний відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби, серед юнаків та дівчат 2000 р.н. і молодших, пам’яті заслуженого тренера України Стуса Петра Федоровича. В змаганнях прийняли участь 196 учасників з різних областей України та юнацька команда Білорусії.
Успішно на цих змаганнях виступила команда Дубенщини, завоювавши одну золоту та одну бронзову медалі.
Вигравши чотири сутички, чемпіоном став дубенчанин, учень ЗОШ №3 Бурлака Вадим ( 35 кг) – тренер Степан Ілюсь. Тернюк Яна (57 кг), з с. Привільне, завоювала бронзову медаль цих престижних змагань – тренер Світлана Фірсова-Кондратюк. В п’ятірку кращих також потрапили Надеін Дар’я (30 кг) та Климчук Ілля (29кг).