У Дубноводоканалі хочуть підвищити тарифи

водопостачанняУ Дубні хочуть підвищити тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, а також послуг з постачання холодної води та водовідведення. Дубенчани можуть надсилати зауваження та пропозиції

КП «Дубноводоканал» повідомляє, що до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) підприємством подано заяву та комплект документів, визначений Процедурою встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженою Комісією від 24.03.2016 №364, а також розрахунки на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Однією з основних причин перегляду тарифів є те, що в новому Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженому Постановою НКРЕКП №302 від 10.03.2016р. в тариф включаються витрати, пов’язані з періодичною повіркою, демонтажем і монтажем водолічильників для населення приватного сектора. Дотепер дані витрати включено в тариф лише для населення багатоквартирних будинків, тому підприємство змушене переглянути тарифи на 2017 рік з врахуванням вимог НКРЕКП.

Діючі на даний час тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення введені в дію Постановою НКРЕКП №259 від 25.02.2016р. з 01 квітня 2016 року, а на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) затверджені Постановою НКРЕКП №645 від 21.04.2016р. і введені в дію з 10.06.2016р. На даний час потребують перегляду наступні статті витрат:

Електроенергія – тариф вже за вересень 2016 року складає 2,187грн., що на 20 відсотків вище від закладеної в діючому тарифі на водопостачання і водовідведення.

Мінімальна заробітна плата на початок 2017 року зросте на 16,1% в порівнянні із закладеною в тарифі. Автоматично при збільшенні фонду заробітної плати збільшуються витрати на відрахування на соціальні заходи.

Істотно зросли витрати на податки, а саме: екологічний податок зріс майже в два рази, а земельний податок , в зв’язку із скасуванням пільг на його сплату, складає 111,8т.грн. за рік, тоді як в діючому тарифі закладено лише 1,7т.грн.

Витрати на паливно-мастильні матеріали, матеріальні витрати, реагенти, запасні частини, обладнання та комплектуючі, що необхідні для обслуговування, експлуатації та ремонту мереж, послуги сторонніх організацій закладено в прогнозні тарифи на рівні діючих, так як ціни з минулого року суттєво не змінювались.

Розрахункові тарифи, загальний розмір та структура витрат:

перегляд

Собівартість послуг централізованого водопостачання та водовідведення, закладена в діючому тарифі, становить 11,23грн./м3, у запланованому тарифі – 13,65 грн./м3, тобто зросла на 21,5%. Собівартість послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), закладена в діючому тарифі, становить 12,025грн./м3, а у запланованому тарифі – 14,135 грн./м3.

Тобто собівартість даних послуг зросла на 17,5 %.

Підвищення тарифів на послуги дасть змогу забезпечити надійне функціонування підприємства та здійснити реалізацію заходів, спрямованих на розвиток систем водопостачання та водовідведення, усунути проблеми, які можуть становити найближчим часом загрозу функціонуванню систем водопостачання та водовідведення

Просимо з розумінням поставитись до вимушеного підвищення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, а також послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем).

Зауваження та пропозиції щодо запропонованих тарифів приймаються протягом 14 календарних днів з часу опублікування цієї інформації за адресою: 35604, м. Дубно, вул. Гірницька, 3а, на електронну пошту dubnovoda@ukr/.net, за тел. 4-52-84, 4-59-56.

 

Адміністрація КП «Дубноводоканал»

(68)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.