Неділя , 19 Серпень 2018Home » Мiсто » У Дубні завершують реконструкцію ЦНАПу

У Дубні завершують реконструкцію ЦНАПу

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Дубні готують до відкриття
У новому приміщенні вже розставляють меблі. Тож незабаром на відвідувачів очікують просторий зал, зручні місця та якісні послуги.

Нагадаємо, ЦНАП модернізують в рамках проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади». Вартість проекту складає близько 2,4 мільйони гривень. За кошти європейського гранту та дубенського міського бюджету діюче приміщення розширили вдвічі, зробили сучасний ремонт, закупили оргтехніку та меблі.

У ЦНАПі будуть надаватися базові соціальні послуги, а також адміністративні послуги державної міграційної служби, зокрема, оформлення документів для видачі закордонного та українського паспорта, у тому числі ID-картки.
У департаменті економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА, який є координатором проекту в області, переконані, що модернізований ЦНАП обслуговуватиме більшу кількість людей та покращить умови надання адміністративних послуг.

(338)

У Дубні завершують реконструкцію ЦНАПу Reviewed by on . Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Дубні готують до відкриття У новому приміщенні вже розставляють меблі. Тож незабаром на відвідувачів очікують про Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Дубні готують до відкриття У новому приміщенні вже розставляють меблі. Тож незабаром на відвідувачів очікують про Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.