У Дубні триває загальноміська толока

Працівники різних установ і студенти прибирають та озеленюють місто
У Дубні триває загальноміська толока «Моє місто – моя відповідальність». Щодня до акції долучаються колективи підприємств, установ, закладів та організацій різних форм власності.
Як повідомляють у Дубенській міській раді, станом на 10 квітня КП «Дубноводоканал» здійснило ліквідацію стихійного сміттєзвалища на вул. Сосюри, вивезено 320 м3 сміття.
Працівники КП «Зелене господарство» висадили 5 червонолистих кленів на майдані Незалежності. ТОВ «Нива» та ПрАТ «Західний торгово-промисловий дім» провели обрізку крон дерев алеї каштанів біля гуртожитку на пров. Центральний,1 і прибирання прилеглої території.
Комунальний заклад «Пологовий будинок» і Дубенська міська поліклініка здійснили прибирання і впорядкування прилеглих територій та скверу.
Студенти медичного коледжу прибрали сквер на майдані Незалежності.
Студенти вищого художнього професійно-технічного училища в парку Афганців вирубували дику паросль біля дерев, збирали сміття.

10 квітня до прибирання міста долучились працівники міської ради, було прибрано територію прилеглу до «Острівка» та схил Дубенського замку.
Також у цей день працівниками КП «Зелене господарство» та студентами вищого художнього професійно-технічного училища здійснено садіння 30 катальп на вулиці Львівській та 30 лип на вулиці Мирогощанській.
Міський голова Василь Антонюк дякує усім, хто долучається до впорядкування, прибирання та озеленення території міста: «Спільними зусиллями ми робимо наше місто чистим, охайним, комфортним, зеленим. Те, що до прибирання задіяно багато молоді, говорить про те, що ця молодь не буде смітити і дбайливо ставитиметься до зелених насаджень. Дякую всім колективам, установам та організаціям, які вже взяли участь, та тим, які ще візьмуть. Сподіваюся, що до Великодня спільними зусиллями ми приведемо місто в належний порядок і зустрінемо це велике свято так, як завжди зустрічали українці, відповідно до наших традицій, чистим та прибраним».

(119)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.