У Дубні розташують авіаційний полк? (оновлено)

Влада та військові обговорили можливість розташування в місті авіаційної комендатури
Сьогодні, 8 лютого, відбулась зустріч міського голови Василя Антонюка з представниками Повітряних Сил Збройних Сил України – першим заступником командувача Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенантом Аркадієм Вашутіним, начальником управління логістики штабу командування повітряних сил ЗСУ полковником Сергієм Кулясом, заступником командира повітряного командування «Захід» з логістики полковником Олександром Ткаченком.
Також у зустрічі взяли участь командир військової частини А1519 м. Дубно Олег Безруков, заступник командира військової частини А1519 м. Дубно з морально-психологічного забезпечення Віталій Никитюк, військовий комісар Дубенського об’єднаного міського військового комісаріату Анатолій Кононов, інформують у Дубенській міській раді.

Під час зустрічі обговорили перспективи можливого розташування на території міста Дубно авіаційної комендатури з діючим аеродромом.
Як повідомив генерал-лейтенант Аркадій Вашутін, командуванням розглядались різні пропозиції щодо місця розташування даного об’єкту, однак було обрано місто Дубно. До слова, саме у нашому місті, нинішній перший заступник командувача Повітряних Сил ЗСУ колись розпочинав свою військову кар’єру.
Згідно з інформацією, яку опублікували на сайті Дубенської міської ради 8 лютого, на зустрічі йшла мова саме про розташування авіаційного стратегічного полку. Проте, відповідно до коментаря Прес-секретаря Командування Збройних Сил на зустрічі розмовляли про авіаційну комендатуру з діючим аеродромом. В мерії таку інформацію підтвердили, тож в місті авіаційного полку не буде, а лише авіаційна комендатура.

(1920)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

2 коментарі

  1. Юрій сказав:

    Не полк ніякий, а авіаційна комендатура з діючим аеродромом, про авіаційну бригаду повноцінну може бути розмова в дуже далекій перспективі….
    Прес-секретар Командування Повітряних Сил

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.