У Дубні продовжують шукати підрядників для встановлення системи голосування та відеотрансляції

електронне врядуванняПідрядників з надання послуг по реалізації електронної системи голосування  та відеотрансляції в онлайн режимі запрошують до участі в конкурсі

1.Громадська організація «Рідне Дубно» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»-«Розумні міста») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів, та за наявності ліцензії з надання послуг по реалізації електронної системи голосування та відеотрансляції в онлайн режимі (що конкурсним комітетом буде вважатись як перевага), надати запечатані цінові пропозиції з надання послуг у межах мікропроекту «Реалізація електронної системи голосування та відеотрансляції в онлайн режимі» по вул. Замкова, 4 в м. Дубно Рівненської області (Дубенська міська рада).

Основними елементами надання послуг є:

придбання матеріалів та обладнання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи;

монтажні роботи;

пусконалагоджувальні роботи;

придбання та встановлення ліцензованого програмного забезпечення ПТК «Віче»;

придбання та встановлення ліцензованого програмного забезпечення Microsoft Windows 10 (OEM)

Підрядники повинні мати досвід з надання послуг по реалізації електронної системи голосування та  відеотрансляції в онлайн на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2.Тендерну документацію можна отримати безкоштовно за адресою: 35600, вул. Замкова, 4, к.№217 в м. Дубно Рівненської області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шестидесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні буди в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 01 листопада 2016 року (до 11.00 год). Конкурсні пропозиції, надані після встановленого терміну не приймаються  і повертаються учасникам конкурсу нерозкритими.

3.З технічними характеристиками обладнання можна ознайомитись на сайті Дубенської міської ради /переглянути у форматі *.pdf/ та у голови ГО «Рідне Дубно» за адресою:  35600, вул. Замкова, 4, к.№217 в м. Дубно Рівненської області.

4.Конкурсні пропозиції будуть розкриті у присутності наявних учасників конкурсу 01 листопада 2016 року о 11.00 год. за адресою: вул. Замкова, 4, в м. Дубно Рівненської області (малий зал Дубенської міської ради на І поверсі).

5.Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном (093) 7573185 (член ГО «Рідне Дубно»  Шаламай Андрій Васильович).

(6)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.