У Дубні говоритимуть про мотивацію влади й громади

Раніше дубенчани дізнались про ефективну комунікацію чиновників та громадськості
Результати участі громадськості у формуванні місцевої політики презентуватимуть у Дубні 26 грудня. А також цього дня розкажуть як мотивувати владу й громаду до спільного прийняття рішень.

А от минулого тижня представники Громадянської мережі ОПОРА розповіли дубенчанам про ефективну комунікацію влади та громади. Зокрема учасники тренінгу дізнались про 7 стандартів проведення публічних консультацій (добрі наміри, доступність, прозорість, право на відповідь, координація, передбачуваність, повага до суспільного блага) та на основі кожного спробували практично описати якби мали виглядати консультації. Окрім цього, дубенчанам повідомили фактори успішності інформаційної кампанії та що варто робити аби остання була ефективною.

Останній тренінг «Мотивація, як передумова досягнення поставлених цілей» проведуть у приміщенні малої зали Дубенської міської ради за тиждень, 26 грудня. Початок о 14 год.

Нагадаємо, ОПОРА проводить тренінги в рамках реалізації проекту «Посилення відповідальної участі громадян в управлінні містом», що втілюється за сприяння Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненська обласна державна адміністрація.

(94)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.