У День волонтера добровольців нагородили відзнаками (фото)

Дубенські капелани та волонтери відзначили добровольців
Міжнародний день волонтера у світі відзначають 5 грудня. Саме у цей день у Свято-Миколаївському монастирі м. Дубно капелани та волонтери нагороджували тих, хто допомагає нашим захисникам – добровольців Дубенщини та Млинівщини.
Після божественної літургії о. Тарас Гордійчук вручив за безкорисливу благодійну діяльність, активну життєву позицію, патріотизм, вагомий внесок у розвиток та організацію волонтерського руху, забезпечення військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії України, добровольчих батальйонів засобами першої необхідності, зміцнення обороноздатності та цілісності нашої держави подяки дубенським перевізникам, Гімназії № 2 м. Дубно, громаді храму святого Миколая УПЦ КП с. Миколаївка Млинівського району, родині Данилюків, Сороці Володимиру, зразковому танцювальному колективу «Пролісок», колективу Дубенської центральної районної бібліотеки, мотоспільноті, Свято-Вознесенській громаді УПЦ КП (Підборці), Свято-Миколаївському монастирю, громаді Спасо-Преображенської церкви УПЦ КП, громаді Пресвятої Трійці УПЦ КП с. Тараканів, громаді храму с. Бортниця, громаді Михайлівського храму с. Мирогоща, Богомазу Віктору, громаді храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Дубно, громаді храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП (Цукровий), Карпюку Мирославу.

«Сьогоднішнє Євангеліє дуже чітко і красномовно характеризує кожного з нас. Тому що ми всі – помічники у цей нелегкий час. Я вітаю всіх з цим великим святом для нас і бажаю, щоб ми далі йшли цією дорогою і ніколи не озирались назад. Якщо ми будемо озиратись назад і казати «нехай хтось інший допоможе» – тоді ми впадемо в гріх, який затягуватиме нас. А ми повинні йти вперед. І, як сказано в молитві, хтось дає в більшій мірі, хтось в меншій, але кожен дає по своїй можливості. Я бажаю, щоб ми не збирали ці земні скарби, тому що не зможемо забрати їх в царство Боже, але можемо їх використати з любов’ю, допомагаючи іншим», – звернувся Тарас Гордійчук.

Ті, хто практично від початку війни робили внески, отримали медаль «За добру справу», а саме: Бурделяк Едуард, Шалова Ірина, Мудрик Наталія, Нечитайло Олег, Меткий Олег, Ковбасюк Анатолій, Курило Михайло, Чайка Володимир. Медаллю Пресвятої Богородиці «Спаси і сохрани» нагородили Інну Яцину, а відзнакою «За служіння Богу і Україні» – постійного помічника капеланів Михайла Тимощука та прот. Василя Лозинського.

Відзначили також дубенські капелани своїх керманичів, добровольців, що не раз їздили на фронт Олега Боримського та Юрія Новосада.

«Сьогодні, перш за все, радісно на душі, що знаходишся серед таких людей, як сама. Відзнака волонтерів – не найголовніше, відзнака нам буде на небесах. Радісно за тих людей, які люблять Україну, які долучаються, тому що зараз дуже важко допомагати. Самій допомагати – легко і тепло на душі від цього, але когось залучити – важко. З танцювальним колективом «Пролісок» ми це робимо з 2014 року, але не завжди це афішували. Кожен рік відправляли допомогу Новою поштою, допомагали дитячим будинкам на Сході, робили концерт, плели сітки, але не озвучували цього. А зараз оголошуємо, тому що надіємось, що ще хтось долучиться, візьме з нас приклад. Я, наприклад, стараюсь залучати батьків дітей в СЗОШ №5, де навчаються мої діти. Зараз збираємо допомогу нашим розвідникам, тому що ламаються автомобілі, а хлопці не в змозі самостійно забезпечити ремонт. Я думаю, аби кожен дубенчанин долучився гривнею до цієї справи – це було б дуже добре», – розповідає доброволець Інна Яцина.

Реквізити картки жінки можна знайти на сторінці у Facebook.


(669)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.