Ціни на молоко – знизилися, а рибні продукти – подорожчали

Управління статистики описало цінову ситуацію на споживчому ринку області у червні
По області індекс споживчих цін у червні 2018 року порівняно з попереднім місяцем становив 100%.
На споживчому ринку області в червні 2018 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,6%. На 3,6–0,2% знизилися ціни на молоко, сало, фрукти, яйця, олію соняшникову, овочі, рис, шоколад, кондитерські вироби з цукру, сири, м’ясо птиці, цукор, сметану, кисломолочну продукцію, яловичину. Водночас на 1,7–0,2% подорожчали риба та продукти з риби, хліб, маргарин та інші рослинні жири, безалкогольні напої, макаронні вироби, масло, кондитерські вироби з борошна, інші продукти переробки зернових, свинина.
Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,9%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 3,3%, алкогольних напоїв – на 0,1%.
Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива протягом місяця не змінювалися.
У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,5%, що пов’язано в першу чергу з подорожчанням послуг лікарень на 0,8%, фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання – на 0,5%, амбулаторних послуг – на 0,3%.
Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,9% в основному спричинено подорожчанням проїзду у залізничному пасажирському транспорті на 8,3%. Разом з тим зросла вартість проїзду у автодорожньому пасажирському транспорті на 0,4%, палива та мастил – на 0,3%.
За матеріалами: Головне управління статистики у Рівненській області

(176)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.