П’ятниця , 21 Вересень 2018Home » Мiсто » Транспортним засобам заборонено в’їжджати в ліси

Транспортним засобам заборонено в’їжджати в ліси

На Рівненщині діє заборона на відвідування хвойних лісів
У лісах Рівненщини зберігається підвищений клас природної пожежної небезпеки. У зв’язку з цим в області діє розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації О. Муляренка «Про заборону заїзду на територію лісового фонду області транспортних засобів та відвідування хвойних насаджень протягом пожежонебезпечного періоду».
Відповідно до якого, для запобігання реальній загрозі виникнення численних пожеж у лісах області і мінімізації їх наслідків протягом пожежонебезпечного періоду заборонено заїзд на територію лісового фонду Рівненської області транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети, та відвідування населення хвойних насаджень при 5-му класі пожежної небезпеки за умовами погоди, повідомляють у Дубенській РДА.
Лісова охорона обласного управління та всіх підвідомчих підприємств працює у посиленому режимі. Для ефективного захисту лісів від пожеж в області створена необхідна кількість мінералізованих смуг та проведено догляд за ними, повторно проводиться відмежування території держлісфонду від прилеглих земель сільгоспкористування, рейдові бригади патрулюють в лісах для виявлення порушників Правил пожежної безпеки.
Лісівники Рівненщини закликають громадян не порушувати правили пожежної безпеки в лісі, відпочивати у спеціально облаштованих рекреаційних ділянках.

(283)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Транспортним засобам заборонено в’їжджати в ліси Reviewed by on . На Рівненщині діє заборона на відвідування хвойних лісів У лісах Рівненщини зберігається підвищений клас природної пожежної небезпеки. У зв’язку з цим в області На Рівненщині діє заборона на відвідування хвойних лісів У лісах Рівненщини зберігається підвищений клас природної пожежної небезпеки. У зв’язку з цим в області Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.