«Тарас Бульба» не відійшов від концепції, але й поєднав багатьох (фото)

Як минули три дні фестивалю у Дубні
Найстаріший рок-фестиваль «Тарас Бульба» зібрав любителів року з різних куточків України у Дубні. Вже вкотре у липні, а цьогоріч з 13 по 15 липня, на стадіоні «Спартак» фестивалили люди різного віку, професій та музичних вподобань, адже фестиваль впертого духу й справді об’єднує.

Як писав раніше Інформаційний портал м. Дубно, цьогорічний фестиваль змінив формат та уявлення людей про рок-музику, в чому гості фесту змогли переконатися особисто.

Особливими відомими гостями фестивалю стали такі виконавці як: KOZAK SYSTEM, Христина Соловій, Анна, KARNA, Тінь сонця, Фіолет, Жадан і собаки та багато інших. Окрім українських виконавців на сцені виступили й іноземні, серед яких італійці CRY EXCESS, SAILING TO NOWHERE та білоруси ZNICH.


Головне завдання фестивалю – відкрити нові зірки світу рок-музики та дати шанс молодим колективам заявити про себе на всю країну, а найважливіша умова – виконання пісень українською мовою. Хоча на головній сцені виступали досвідчені та уже відомі гурти, прихильників музики аматорів виявилося теж достатньо. Кожен з 30-ти конкурсантів демонстрував оригінальні тексти та стиль виконання, чим однозначно завоював нових фанів. За результатами голосування переможцями конкурсної програми стали талановиті музиканти – гурт «Циферблат», призом за старання яких стала новенька гітара EPIPHONE EJ-200SCE. Почесне перше місце дісталось колективу «Фабі Начі», друге місце вибороли «BAKENBARDY», третє місце розділили відразу два колективи – «MniShek» та «Це Регулятори».
Гурти-лідери конкурсної програми показали вищий пілотаж музичної майстерності та довели, що гідні лавр переможців.

Провести час цікаво та з користю мали можливість не лише любителі року: впродовж трьох днів діяла літературна сцена – ЛІТ-side, де можна відпочити від важкого року, послухати авторську поезію, поспілкуватися з відомими письменниками та навіть самому виступити і продемонструвати свою творчість. На літературній сцені твори звучали на найрізноманітнішу тематику – починаючи ніччю «жахливої» літератури і закінчуючи проектом «Лірика під баян». Знайомили зі свою творчістю митці з різних куточків України, а також презентували книги та демонстрували цікаве поєднання літератури з іншими видами мистецтва.



«Це було вибухово та цікаво. Приємно, що наша робота оцінена людьми. На ЛІТ-side виступали люди заради мистецтва. Сьогодні кожен субкультурний захід має містити культурну та інтелігентну частину, навіть якщо присутні виступи з нецензурною лексикою. В нас програма була розбита на вікові категорії – були навчання, гутірки та майстер-класи, ближче до вечора перфоменси, а вночі ми дозволяли літературу 18+» – поділилася враженнями письменниця Ірина Баковецька.

Весело провести час на свіжому повітрі могли не лише дорослі любителі року, а й їхні діти. На дитячій галявині кожне маля могло знайти собі забаву «до смаку», будь це лялькова вистава, настільні ігри, квести, майстер-класи чи конкурси. Вхід на фест для дітей до 12 років був безкоштовним.



Для шанувальників фестивалю, які приїхали здалеку було організоване наметове містечко та паркінг. Для гостей свята працювали ярмарок майстрів та фуд-зона, де відвідувачі могли перекусити, випити кави та відпочити від запальних виступів артистів.


Організаторам вдалося не тільки створити необхідну для рок-фестивалю атмосферу, а й показати, що представниками рок-світу можуть бути цілком адекватні та культурні люди, які не лише нікого не пограбували, а й чесно повертали знайдені речі.









(773)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.