Тараканівська громада планує передачу майна в комунальну власність

Тараканівська громада, що на Дубенщині,  почала самостійне життя
Нині вже сформували бюджет громади та впорядкували основні організаційні моменти. З перших днів цього року громада взялася за передачу – приймання майна комунальної власності району, яке розташоване на території об’єднаної  громади у власність ОТГ.
В рамках реалізації Проекту ПУЛЬС (за підтримки USAID) Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України консультанти надали роз’яснення щодо цієї процедури.

Консультант з юридичних питань Василь Курилас детально розповів, що потрібно зробити першочергово. Нагадав пункт 39 Бюджетного кодексу України, в якому прописана процедура прийому – передачі майна. В тому числі щодо інвентаризації майна, формування актів та прийняття відповідних рішень радами. Обов’язково потрібно внести зміни в установчі документи підприємств, які передають з внесенням змін до Єдиного Державного реєстру.
Голова громади Наталія Сорочинська переконана, що усі ці дії потрібно зробити якомога швидше, аби люди не стояли на роздоріжжі та могли спокійно планувати свою роботу.
За матеріалами: Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України

(323)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.