Танцювальний колектив «Надія» – лауреат міжнародного конкурсу

надія колектив танцювальнийТанцювальний колектив «Надія» Дубенського міського будинку культури – лауреат Міжнародного фестивалю-конкурсу «Арт Центр талантів – 2017»
25 та 26 березня зразковий танцювальний колектив «Надія» міського будинку культури став учасником I Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Арт Центр талантів – 2017», який відбувався в комунальному закладі «Рівненський міський палац культури».
Фестиваль став єднанням Сходу та Заходу і розпочався із флеш-мобу, який відобразив єдність України. Завдяки прямій телетрансляції учасники в Рівному могли підтримувати зв’язок із містом Харків. Учасниками конкурсу стали виконавці та творчі колективи України, Китаю, Грузії.
Зразковий танцювальний ансамбль «Надія» міського будинку культури достойно виступив на фестивалі, долучився до виступів на гала-концерті та став лауреатом I премії в номінації «Естрадна хореографія» 5 категорії. Співорганізаторами фестивалю стали заслужена артистка України Людмила Кудрич з міста Харків та викладач кафедри хореографічного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету Елла Манелюк з міста Рівне.
За матеріалами: Дубенська міська рада

(50)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.