Талановиті колективи запрошують до участі в Міжнародному фестивалі

Дитячі таланти Рівненщини запрошують на Міжнародний фестиваль
Талановиті дитячі колективи Рівненщини запрошують до участі у XІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі «Усі ми діти твої, Україно!». Це єдиний в країні щорічний дитячий форум міжкультурного діалогу і мистецької дипломатії, у якому беруть участь кращі дитячі творчі колективи нашої країни, українці зарубіжжя, а також колективи національних товариств України.
Нині розпочався його відбірковий тур. Тож вокальні, хореографічні, фольклорні та інструментальні колективи області можуть подавати заявки до 15 лютого 2018 року.
Взяти участь можуть й переможці всеукраїнських, обласних, міських і міжнародних (в Україні та зарубіжжі) мистецьких конкурсів, виставок, представників відео- та фотомистецтва, комп’ютерного дизайну, різних видів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва.
Відбір учасників фіналу конкурсу-фестивалю проводиться незалежними професіоналами на основі надісланих відео-, аудіо-, фотоматеріалів. Заявки встановленого зразка для участі у відбірковому турі і всі необхідні матеріали приймаються в електронному варіанті на адресу Виконавчої дирекції Міжнародного конкурсу-фестивалю (04071, м.Київ, вул. Обсерваторна, 25, офіс 405, Міжнародна освітньо-культурна Асоціація, тел.+38 044 331 3557, E-mail: ubicea@yahoo.com).
Фінал XІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості відбудеться з 14 липня до 3 серпня 2018 року в «Молодій гвардії» в Одесі.
Нагадаємо, Міжнародний конкурс-фестиваль «Усі ми діти твої, Україно!» проводиться з 2014 року за підтримки Президента України у партнерстві з 3-ма Міністерствами – освіти, соціальної політики, культури.

(66)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.