Субота , 20 Жовтень 2018Home » Мiсто » Сяде на 3 роки через те, що не виконував покладених обов’язків

Сяде на 3 роки через те, що не виконував покладених обов’язків

Дубенчанин не з’являвся до органів пробації та не лікувався від алкоголю
Ухвалою Дубенського міськрайонного суду Рівненської області 38-річному жителя міста Дубно скасовано звільнення від відбування покарання з випробуванням та останнього направлено на відбування покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки.
Так, під час судового засідання встановлено, що особа у квітні цього року вироком Дубенського міськрайонного суду засуджена за вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно) до покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки, проте на підставі ст.75 КК України від відбування такого покарання звільнена з встановленням іспитового строку 2 роки з покладенням певних обов’язків. Однак, засуджений покладених на нього обов’язків, які полягали у необхідності періодично з’являтися до органів пробації, пройти курс лікування від розладів внаслідок вживання алкоголю та працевлаштуватися не виконував. Так, для реєстрації до органів пробації раз у місяць зловмисник не з’являвся, курс призначеного лікування не пройшов та жодних заходів для пошуку роботи не приймав.
Подальші 3 роки чоловік відбуватиме покарання у місцях позбавлення волі.
Зважаючи на це, прокуратура інформує, що під час звільнення з випробуванням, особа зобов’язана виконувати покладені на неї обов’язки, інакше, відповідно до ч.2 ст.78 КК України, якщо засуджений не виконує покладені на нього обов’язки або систематично вчинює правопорушення, що потягли за собою адміністративні стягнення і свідчать про його небажання стати на шлях виправлення, суд направляє засудженого для відбування призначеного покарання.
Керівник Дубенської місцевої прокуратури                                   В. Мартинюк

(474)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Сяде на 3 роки через те, що не виконував покладених обов’язків Reviewed by on . Дубенчанин не з’являвся до органів пробації та не лікувався від алкоголю Ухвалою Дубенського міськрайонного суду Рівненської області 38-річному жителя міста Дуб Дубенчанин не з’являвся до органів пробації та не лікувався від алкоголю Ухвалою Дубенського міськрайонного суду Рівненської області 38-річному жителя міста Дуб Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.