Студентська перлина у Дубні

студентська перлинаМіський фестиваль «Студентська перлина – 2015»

На виконання Програми підтримки молоді міста Дубна на 2009-2015 роки, з метою зміцнення дружніх зав’язків між студентськими колективами, організації змістовного дозвілля молоді, роботи з творчо обдарованою молоддю міста, підтримки студентської молоді, 18 листопада 2015 року о 15:00 год. в Будинку дітей та молоді проведено міський фестиваль «Студентська перлина – 2015 «В студмістечку», присвячений Міжнародному дню студента. Організатором заходу є Дубенський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді за підтримки Дубенської міської ради. На фестивалі були присутні: міський голова Василь Антонюк, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віра Павлюк. Фестиваль пройшов за участі студентів Дубенського коледжу культури та мистецтв РДГУ, Дубенського медичного коледжу, Дубенського коледжу РДГУ.

Студентське свято розпочалося піснею «Лише у нас на Україні», яку виконала  студентка коледжу РДГУ Лілія Аврамчук. Темою цьогорічного фестивалю стали соціальні мережі, адже дозвілля сучасної молоді проходить саме там. Тому,  враховуючи інтереси та побажання студентства, Дубенський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді «створив» нову соціальну мережу «В студмістечку». Виступи учасників проходили в режимі онлайн, тут були: і танці, і співи, і новини, відео та комічні мініатюри, загалом все, що пов’язане з життям студентів. Студенти коледжу культури та мистецтв РДГУ подарували гостям заходу танець. На завершення святкової програми був проведений флешмоб, під час якого присутні виконали пісню «Україна – це ти». Адже, незалежно від обраного молоддю професійного напрямку, їх завжди буде об’єднувати одне ім’я, це ім’я – студент, патріот України. Студенти та гості фестивалю отримали масу позитивних емоцій та нових вражень від перегляду програми.

Міський голова звернувся до студентства з вітальним словом та нагородив 15-ох кращих студентів м. Дубно Грамотами міського голови за відмінне навчання, активну участь у громадському та культурно-мистецькому житті міста та з нагоди Міжнародного дня студента. Дубенський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголосив подяку за активну громадську позицію та волонтерську діяльність 18 студентам – волонтерам з Дубенського коледжу РДГУ. Всім учасникам «Студентської перлини – 2015» вручено подарунки. Загальна кількість присутніх на заході – 200 осіб.

З метою профілактики вживання наркотиків, алкоголю, тютюнопаління та попередження поширення ВІЛ/СНІДу міським центром під час заходу було проведено загальноміську акцію «Молодь за безпечне життя». Працівниками та волонтерами центру роздано інформаційно-профілактичні матеріали.

За матеріалами: Дубенська міська рада

(34)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.