Спортсмени Волині, Івано-Франківщини та Дубна змагались за першість

Спортсмени змагались за першість у багатоповторному жимі
Регіональний турнір з багатоповторного жиму відбувся 24 листопада у Дубні у фітнес центрі «VICTORY GYM». Відкриття змагань розпочалося вітальними словами організаторів турніру, вшануванням хвилиною мовчання Дня пам’яті голодомору та виконанням.
Змагання відбулися у кількох номінаціях – вага штанги 25 кг, 55 кг, 75 кг, і 100 кг, 125 кг, номінація «Непереможні» 35 кг та категорії ветеранів 35 років +, 40 років + номінації 55 кг.

Серед жінок в вазі штанги 25 кг перемогу отримала Поліщук Ірина (смт. Турійськ, Волинської області), виконавши 117 повторень, друге місце посіла Кравченко Марина (м. Дубно) – 69 повторень, третє місце Клічук Іванна (м. Дубно) – 14 повторень.
Серед молоді до 23 років велася справжня боротьба у вазі штанги 55 кг. З чималим відривом посів перше місце Сидорчук Володимир (м. Дубно), виконавши 101 повторення. На друге місце п’єдесталу вийшов Грисюк Андрій (смт. Турійськ, Волинської області), а третім став Клімук Роман (смт. Турійськ, Волинської області). Серед чоловіків у вазі штанги 55 кг Книш Андрій (смт. Турійськ, Волинської області) отримав перемогу, другим став Самчук Володимир (м. Луцьк), а закрив трійку призерів Недашковський Віктор (м. Дубно).

В номінації 75 кг досить гарні результати продемонстрували чоловіки. Осійчук Василь (м. Дубно) виконав 49 повторень та зайняв перше місце, другим став Трофимчук Ігор (м. Рожище), а бронзову нагороду отримав Гамерник Юрій (м. Дубно).

Серед спортсменів, які вижимали 100 кг ідеальну техніку виконання продемонстрував Семчук Віктор (м. Івано-Франківськ), друге місце Мокич Дмитро (м. Луцьк), бронзову нагороду отримав Решенін Віктор (м. Дубно). Серед ветеранів 35 років + в вазі штанги 55 кг перше місце здобув Самчук Володимир (м. Луцьк), друге – Кучмей Богдан (м. Дубно), а закрив трійку призерів Коноба Володимир (м. Дубно). Серед ветеранів 40 років + в вазі штанги 55 кг перемогу отримав Книш Андрій (смт. Турійськ, Волинської області), друге місце посів Матвійчук Віталій (м. Дубно), третє місце Яковенко Вадим (м. Дубно).

По завершенню турніру ввели ще одну номінацію 125 кг для найсильніших учасників, де переможцем став Мокич Дмитро.