Спортсмени районної ДЮСШ – кращі в армспорті

Спортсмени з Дубенщини здобули низку відзнак в області та Кременеччині
Перемога тільки перемога – з таким настроєм спортсмени Дубенської районної спортивної школи та спортивного клубу «Козацька варта» виграли перше місце в командному заліку чемпіонат області з армспорту серед юнаків та друге серед юніорів, який проходив 10 березня 2017 року в м. Рівне.
Чемпіонами змагань стали: серед юнаків – Білецький Микола (50 кг) на правій та лівій руці, Найдюк Володимир (55кг) на правій руці, Свінтозельський Вадим (60 кг) на правій руці, Алєксєєчкін Андрій (60 кг) на лівій руці, серед юніорів Мельничук Роман на правій руці (60 кг), Грицюк Дмитро (70 кг) на правій та лівій руці.
Срібні нагороди здобули: серед юнаків – Ващук Роман (50 кг), Шуляк Тарас (55 кг), Довгополий Микола (65 кг), серед юніорів Сомонюк Руслан (60 кг), Вальчук Сергій (75 кг). Бронза дісталась: Онищуку Богдану (50 кг), Пилипюку Вадиму (55 кг), Пукалюку Вадиму (60 кг), Вальчуку Олександру (+75 кг). Слід відзначити, що спортсмени-юнаки мали можливість проявити себе в старшій віковій групі зайнявши відповідні місця і декому це вдалось.
Хороший результат на змаганнях показали дебютанти Петренюк Вікторія з власною вагою 48 кг боролась з фіналісткою категорії (60 кг) юніори і програла лише по фолах, Мартинюк Михайло, Хомидюк Вадим та Федорчук Роман зайняли четверті місця.

Всі спортсмени є вихованцями тренера Віктора Мушировського.
Тренер, спортсмени та батьки висловлюють подяку голові Плосківської сільської ради Кочубею Борису Олеговичу за виділення автобуса та водієві Сергію Парфенюку.
Також 3 березня в м. Кременець пройшов традиційний всеукраїнський турнір з армспорту серед юнаків та юніорів пам’яті заслуженого тренера України А.Пушкаря. В змаганнях прийняли участь сім команд із західного регіону загальною кількістю 122 учасники. Команда Дубенської районної ДЮСШ, СК «Козацька варта» Плосківської сільської ради зайняли перше загальнокомандне місце серед юнаків та друге серед юніорів.

Чемпіонами змагань стали: Білецький Микола (50 кг) на правій та лівій руці, Грицюк Дмитро (70 кг) на правій та лівій руці, Алєксєєчкін Андрій (55кг) на правій та лівій руці, Мельничук Роман (60 кг) на правій руці. Срібло дісталось: Свінтозельському Вадиму (60 кг), Вальчуку Сергію (70 кг), Сомонюку Руслану (60 кг),
Бронзу отримали: Найдюк Володимир (55 кг),Довгополий Микола (65 кг).
Крім цих нагород спортсмени: Алєксєєчкін Андрій, Грицюк Дмитро здобули ще медалі у старшій віковій групі (юніорах) відповідно друге та трете місця.
Загалом спортсмени привезли додому 19 медалей. Тренує спортсменів Віктор Мушировський.