Спортсмени Дубенщини повернулись з медалями

армреслінгСпортсмени Дубенщини привезли медалі із Всеукраїнського турніру з армреслінгу

20 лютого 2016 року в Кременці відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з армреслінгу серед юніорів, юнаків та дівчат пам’яті заслуженого тренера України Анатолія Пушкаря. В якому прийняли участь 18 команд, загальною кількість 140 учасників.

Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени Дубенської районної спортивної школи, здобувши  одну золоту, чотири срібні та одну бронзову медалі. Найкраще з наших спортсменів виступив житель з с. Плоски, п’ятнадцятирічний Грицюк Дмитро (55кг), який у фіналі в затяжній схватці  виграв у діючого чемпіона України серед юнаків Ковальчука Павла, завоювавши золоту медаль на правій руці.

Срібні нагороди у Мельничука Романа (50кг) на правій та лівій руці, Яворського Андрія (60кг), Грицюка Дмитра (55кг) на лівій руці – с.Плоска

«Бронза» дісталась Алексеєчкіну Андрію (50кг) із с. Дитиничі.

Також вдало на цих змаганнях виступили Ткачук Іван, Микола Довгополий, Дмитрук Діана та Найдюк Володимир попавши в п’ятірку кращих.

Всі вони є вихованцями  тренера-спортсмена Віктора Мушировського.

За матеріалами: Дубенська РДА