Спортивні здобутки вихованців і тренерів спортшколи

Досягнення вихованців та тренерів Дубенської районної спортивної школи
На початку вересня в Здолбунові відбувся відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків пам’яті тренера, майстра спорту В.Г.Кайди. В змаганнях прийняли участь юні спортсмени з усієї України. Успішно на цих змаганнях виступили вихованці районної спортивної школи та міського Будинку дітей та молоді – троє спортсменів вийшли у півфінал та боролися за бронзові нагороди. Найкраще з них виступив учень ЗОШ №3 Надеін Сергій (47кг), який завоював бронзову медаль. Вадим Бурлака та Михайло Токмаков вибороли почесні четверті місця. Всі вони є вихованцями тренера Степана Ілюся.
20-22 вересня у Здолбунові проходив чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат з метою відбору кращих спортсменів на чемпіонат України. В змаганнях прийняли участь понад сто учасників. Чемпіонами області стали дубенчани: Надеін Сергій (47кг), Олександр Лівандовський (73кг) – тренер Степан Ілюсь, мирогощанка Кіц Наталія (48кг) – тренер Василь Довгалець.

Срібні нагороди здобули: Михайло Токмаков (42кг) з Варкович, тренер Степан Ілюсь, рачинець Дубенський Дмитро (58кг), тренер Василь Довгалець, дубенчанин Андріан Кужель (35кг), тренер Павло Карась. Тренери та вихованці висловлюють подяку начальнику Дубенського РСТК ТСОУ Анатолію Нагачевському за моральну та матеріальну підтримку.

25 вересня у столиці України відбувся відкритий кубок м. Києва з армреслінгу. Успішно на цих змаганнях виступила Діана Дмитрук, яка при своїй власній вазі 55 кг виступала у абсолютній категорії та завоювала бронзову медаль (тренер Віктор Мушировський).

24 вересня в Ковелі відбувся Міжнародний Турнір з веслування «День Машинобудівника». Добре на цих змаганнях виступили тренери районної спортивної школи Василь Осійчук, Віктор Недашковський та Віталій Лахита, які стали бронзовими призерами цих змагань.