Спортивні здобутки молодих дубенчан

здобутки дубенчан спортКоманда дівчат з баскетболу, а також юні дзюдоїсти в обласних змаганнях отримали бронзу
У сезоні 2017 року розпочались змагання у залік спартакіади школярів з баскетболу. Команда дівчат м.Дубно, приймаючи участь в зональних змаганнях, які проходили 2 березня в м. Остріг, здобула перемогу та право на участь у фіналі. У фінальних змаганнях, які відбулись 9 березня в м.Рівне, в нелегкій та напруженій боротьбі наші дівчата вибороли третє місце в обласній Спартакіаді школярів з баскетболу.
11 та 12 березня у м. Рівне також проходив чемпіонат Рівненської області з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року. В чемпіонаті приймали участь близько 180 учасників зі всієї області.