П’ятниця , 19 Жовтень 2018Home » Мiсто » Соціальна служба відвідала 7 сімей

Соціальна служба відвідала 7 сімей

У сім’ях Дубенщини, які потрапили в складні сімейні обставини провели профілактичні бесіди
18 липня фахівцями із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено оцінку потреб сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах на території Княгининської сільської ради.

Відвідали 7 сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, фахівцями проведено бесіди з батьками щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків.

З метою перевірки цільового використання коштів при народженні дитини, які сім’я отримує для забезпечення батьками належних умов для повноцінного життя та виховання дітей, їх безпечного і комфортного проживання, відвідано 10 сімей з дітьми, що проживають на території Княгининської сільської ради.
За матеріалами: Дубенська РДА

(258)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Соціальна служба відвідала 7 сімей Reviewed by on . У сім'ях Дубенщини, які потрапили в складні сімейні обставини провели профілактичні бесіди 18 липня фахівцями із соціальної роботи Дубенського районного центру У сім'ях Дубенщини, які потрапили в складні сімейні обставини провели профілактичні бесіди 18 липня фахівцями із соціальної роботи Дубенського районного центру Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.