Скільки податку на нерухомість платитимуть дубенчани

податокВ Україні запрацював новий податок на нерухомість
В Україні почав діяти новий податок на нерухомість, йдеться в ТСН, передає Інформаційний портал м. Дубно. Відсутність квитанції не є приводом не сплачувати нарахування. Мовляв, не отримали рахунок, зверніться до податківців самостійно.
Адже розплатитися треба упродовж двох місяців. Після цього вже стягуватимуть штраф – спершу 10% від суми боргу, потім – 20%. Розмір податку коливатиметься і максимум складатиме 3% мінімальної заробітної плати за 1 квадратний метр об’єкта житлової чи нежитлової нерухомості. Хоча й існує пільга, для власників квартир площею не більше 60 квадратних метрів та власників будинків площею не більше 110 квадратних метрів, податок сплачувати не треба. Якщо ж площа перевищує вказані цифри, тоді платити доведеться за кожний зайвий квадратний метр.
Ставка встановлюється відповідним органом місцевої влади, тому буде різною. У Дубні ставку податку на нерухомість встановлює Дубенська міська рада. У селах – сільські та селищні ради Дубенщини. Для дубенчан ставка податку на майно для об’єктів житлової нерухомості становить 0%, а от на майно для об’єктів нежитлової нерухомості для фізичних осіб становить 0%, а для юридичних осіб – 0,1% розміру мінімальної заробітної плати за 1 квадратний метр.

(36)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.