Ситуація по захворюванню на сказ – напружена, проводять профілактику

На Дубенщині проводять заходи з профілактики сказу
Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Дубенської райдержадміністрації відбулось 29 березня під керівництвом в.о. голови адміністрації Володимира Іщука. На засіданні заслухано інформацію начальника Дубенського міськрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області «Про заходи щодо запобігання захворювання на сказ на території Дубенського району».
За результатами засідання прийнято рішення епізоотичну ситуацію по захворюванню на сказ в Дубенському районі визнати напруженою, повідомляють у Дубенській РДА.
Керівники та власники лісомисливських господарств зобов’язані провести діагностичний відстріл 5-10-ти голів диких м’ясоїдних на неблагополучній території для проведення вірусологічних досліджень на сказ. Також лісівники при систематичному обстеженні угідь, де мешкають дикі тварини і при виявленні їх трупів, або тварин з підозрілою поведінкою зобов’язані негайно повідомляти про це спеціалістів державної служби ветеринарної медицини.
Варто зауважити, що відповідно до затверджених профілактичних заходів до полювання не допускатимуться невакциновані проти сказу собаки, про що у мисливців повинні бути відповідні документи.
Фахівці Дубенської районної ветлікарні повинні забезпечити клінічний огляд і щеплення всіх собак та котів проти сказу.

(142)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.