Сімейних лікарів продовжать навчати у серпні

Навчання сімейних лікарів Рівненщини Світовий банк продовжить у серпні
Контракт на проведення другого етапу тренінгів для медичних працівників Рівненської області підписало управління охорони здоров’я Рівненської ОДА та львівська компанія «АйКю Холдинг». За умовами угоди львівська компанія має забезпечити проведення 18 тренінгів з підвищення кваліфікації сімейних лікарів, працівників приймальних відділень районних лікарень та екстреної медичної допомоги.
У межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», на Рівненщині передбачається проведення низки медичних конференцій і тренінгів. Перший етап яких, 2 медичні конференції та 24 тренінги, уже проведений раніше.
«Сьогодні в країні триває реформа системи охорони здоров’я, в якій основну ставку роблять на інститут сімейних лікарів. Саме вони працюють в безпосередньому контакті з пацієнтами. Тож від того, наскільки ці лікарі будуть фахово підготовлені, часто залежатиме життя пацієнта. Під час навчання лікарі первинної ланки отримують сучасні знання та ознайомлюються з новітніми методами надання першої медичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання», – підкреслює начальник обласного управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук.

За матеріалами: Рівненська ОДА

(4)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.