Сільські, селищні ради здійснюватимуть реєстрацію місця проживання

паспортМешканцям Дубенського району не доведеться кудись їздити аби здійснити реєстрацію/зняття місця проживання

Уже з 4 квітня 2016 року для здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування, отримання відповідної інформації, мешканці Дубенського району можуть звертатись до органу реєстрації відповідної сільської, селищної ради. Тобто жителю с. Панталія, якому потрібно приписатись або виписатись, достатньо буде звернутись у сільську раду.

Саме тому 30 березня було проведено нараду з секретарями сільських, селищної рад та відповідальними особами органу реєстрації. Розглядались основні положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг».

Начальник Дубенського РВ УДМС Олександр Гаврилюк провів роз’яснювальну роботу стосовно процедур реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання особи та порядку передачі відомостей про зареєстрованих (знятих) з реєстрації осіб до Єдиного державного демографічного реєстру.

Відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» органам місцевого самоврядування надаються повноваження щодо здійснення реєстрації місця проживання/перебування та зняття з реєстрації місця проживання особи на відповідній території, ведення реєстру територіальної громади. Також змінюються правила і процедури реєстрації/зняття з реєстрації осіб в Україні – форми документів, сплата адміністративного збору та ін.

За матеріалами: Дубенська РДА

(20)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.