понеділок , 19 Лютий 2018Home » Мiсто » Шукають патронатних вихователів

Шукають патронатних вихователів

На Дубенщині шукають сім’ї, які готові доглядати за дітьми
Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.
Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.
Якщо Ви – подружжя з досвідом виховання власних, уже повнолітніх дітей, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.
Що таке сімейний патронат?
Патронат над дитиною (далі – сімейний патронат) – це: тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
Яка мета сімейного патронату?
Метою сімейного патронату є забезпечення права кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності батьків (осіб, які їх замінюють) опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості – вчинення заходів щодо захисту дитини та прийняття рішень щодо її влаштування до постійної форми сімейного виховання, яка найбільше відповідає потребам дитини.
Хто такий патронатний вихователь? Патронатний вихователь – особа, яка за участю членів сім’ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім’ї.
Хто може стати патронатним вихователем?
Громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка), які:
- перебувають у зареєстрованому шлюбі та проживають на спільній житловій площі;
- мають позитивний досвід сімейного виховання дітей;
- мають житло (власне, орендоване чи на правах користування);
- не мають судимості;
- стан здоров’я яких дозволяє забезпечувати догляд та виховання дітей;
- одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю;
- зібрали та надали відповідний пакет документів, необхідний для кандидатів у патронатні вихователі;
- пройшли навчання та отримали довідку та рекомендації за результатами навчання за тренінговою Програмою підготовки сімей-кандидатів у патронатні вихователі.
За детальною інформацією звертайтеся до Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: м. Дубно, вул. Д.Галицького, 17 (третій поверх) або за тел. (03656) 4-29-79

(697)

Шукають патронатних вихователів Reviewed by on . На Дубенщині шукають сім’ї, які готові доглядати за дітьми Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, На Дубенщині шукають сім’ї, які готові доглядати за дітьми Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top