Школярка з Дубенщини посіла І місце на Всеукраїнському зльоті

Учениця Квітневської ЗОШ представила Дубенщину у Всеукраїнському зльоті юних дослідників-природознавців
З 11 по 15 червня у Києві Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців.
Рівненську область представили: Весельська Вікторія, учениця 10 класу Квітневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради, Яковчук Юлія, учениця 10 класу Великоомелянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Рівненської районної ради та Столярчук Марія, учениця 10 класу Гощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради.

У програмі зльоту пройшли заходи STEM-освіти з агробіологічного профілю, виїзний практикум на базі селекційної станції компанії «Сингента», профільні майстер-класи, презентація професійної майстерності. Учасники зльоту відвідали агробіологічний факультет Національного університету біоресурсів і природокористування України та Національний музей історії України.

У рамках заходу відбулася науково-практична конференція, на якій представниця Дубенщини Весельська Вікторія виступила з доповіддю «Сортовий асортимент озимої пшениці в агроекологічних умовах нашого краю» та посіла І місце.

(471)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.