Школярі на день помінялися навчальними закладами (фото)

У Дубні вдруге учні брали участь у проекті «Обмін школами»
Практичний етап реалізації соціально-освітнього проекту «Обмін школами» відбувся 16 квітня. Метою проекту є розвиток лідерських якостей членів міської ради старшокласників, удосконалення у дітей-лідерів практичних організаційно-комунікативних вмінь та навичок під час перебування в екстремальних умовах адаптації до «іншої школи» та реалізації їхньої конкурентоспроможності.

44 члени Дубенської міської ради старшокласників «Лідер» стали учасниками заходу, який уже вдруге проводиться у нашому місті за ініціативи самих лідерів. Координацію проекту здійснює координатор міського самоврядування, заступник директора Будинку дітей та молоді Алла Альошко. Ефективність проекту, який було реалізовано у 2017 році, відобразилася не лише у позитивних результатах, неймовірних враженнях, а й в величезному бажанні дійсних членів ради повторити і удосконалити досвід попередників, здійснити свої задуми, обмінятися думками з однолітками з інших шкіл.

На засіданні міської ради старшокласників «Лідер» (9 квітня) було проведено жеребкування, згідно якого утворилося сім груп учасників, до складу яких увійшли учні різних шкіл міста. Безпосередньо перебування «учнів-гостей» у «школах-господарів» відбувалося під керівництвом педагогів-організаторів.

Значна роль у проекті належить учням, які приймали «гостей», презентували свою школу, знайомили з її традиціями та історією, допомагали адаптуватися до нових умов. Обмеження в часі, адже лише один день тривав «обмін», стало іспитовим для учасників проекту в плані досягнення мети та виконання усіх поставлених завдань: організація і проведення заходу, приуроченого Всесвітньому Дню творчості та інноваційної діяльності (21 квітня), участь в засіданні шкільних органів учнівського самоврядування з виступом та обговоренням актуального «питання булінгу».

Дубенська міська рада старшокласників «Лідер» висловлює вдячність управлінню освіти та адміністраціям закладів загальної середньої освіти за співпрацю.

(132)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.