Школярі Дубенщини активно та з перемогою завершили зиму

спортивна зима«Спортивна зима» для школярів Дубенщини закінчилася переможними місцями

Протягом грудня 2015 року – лютого 2016 року в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Рівненської області проходили конкурси «Зимова фортеця», «Сніговик FEST» та «Зимові рекорди» у рамках Всеукраїнських заходів «Спортивна зима».

Основним завданням проведення заходів було максимальне залучення дітей до організованої рухової діяльності через активні форми дозвілля та зимові розваги.

За підсумками поданих звітів з міст та районів області про проведення конкурсів, журі визначило переможців та призерів у кожному з них.

У конкурсі «Зимова фортеця» Озерянський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) Дубенського району розділив ІІІ місце з Франівським дитячим садком «Сонечко» Гощанського району

Перше місце у конкурсі «Сніговик FEST» здобула Соснівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради. А у конкурсі «Зимові рекорди» визначено лише переможця, і ним став Семидубський аграрний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради.

Переможці та призери у кожному з конкурсів будуть нагороджені кубками, дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призами Відділення НОК України в Рівненській області, які отримають під час проведення спортивно-масових заходів у відповідних навчальних закладах.

За матеріалами: Дубенська РДА

(5)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.