Вівторок , 19 Червень 2018Home » Мiсто » Школа на Дубенщині – учасник проекту Міносвіти

Школа на Дубенщині – учасник проекту Міносвіти

Дубенська школа №1 – учасник пілотного проекту Міністерства освіти і науки України

На базі Дубенської ЗОШ №1 14 червня відбулася нарада по обговоренню проекту «Пілотні школи». На нараду прибули: представник від Міністерства освіти і науки України Оксана Коваленко, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Святослав Сидорук, проректор з науково-методичної роботи Рівненського ОІППО Надія Мельник, головний спеціаліст управління освіти Дубенської міської ради Ігор Матвійчук, директор ЗОШ № 1 Вікторія Дмитрієва, учителі початкових класів та іноземної мови.

Пілотне впровадження нового державного стандарту початкової школи відбуватиметься у 2017-2018 навчальному році. Для участі у проекті Міністерством освіти і науки буде відібрано 100 шкіл, по 4 школи у кожній області та м. Києві. У пілотному проекті в кожній школі приймають участь два перші класи, повідомляють на сайті Дубенської міської ради.

Колектив Дубенської школи №1 прийматиме участь у пілотному проекті інтегрованого навчання першокласників.

(13)

Школа на Дубенщині – учасник проекту Міносвіти Reviewed by on . Дубенська школа №1 – учасник пілотного проекту Міністерства освіти і науки України На базі Дубенської ЗОШ №1 14 червня відбулася нарада по обговоренню проекту « Дубенська школа №1 – учасник пілотного проекту Міністерства освіти і науки України На базі Дубенської ЗОШ №1 14 червня відбулася нарада по обговоренню проекту « Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top