Школа активного громадянина у Дубні: як писати проекти та де взяти кошти (фото)

У Дубні навчали проектному менеджменту, фандрейзингу та адвокаційним кампаніям
Протягом 7 вихідних днів, з 17 червня по 2 липня, жителі Дубенщини та Рівного навчались під час проекту «Школа активного громадянина». Навчальний комплекс реалізувало Товариство інвалідів «Доброчин» у рамках гранту від Українського Католицького Університету за сприяння Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Залучити кошти для навчання учасників тренінгової програми, якими виявилися працівники Дубенської райдержадміністрації, працівники комунальних закладів, члени громадських організацій міста Дубна та району та просто активні громадяни, вдалося завдяки поданому проекту випускника магістерської програми Інституту Лідерства та Управління Українського Католицького Університету, члена Громадського товариства інвалідів «Доброчин» Миколи Мандзюка. Метою гранту є підтримка системних змін та демократичних процесів, які тривають у громадах.


В рамках навчального комплексу «Школа активного громадянина в Дубні» було проведено 7 днів навчання для активізації громадської активності з: проектного менеджменту, фандрейзингу (залучення ресурсів), адвокації (захисту прав груп населення), стратегічного планування та соціального підприємництва. У ході навчання було детально розглянуто базову інформацію та фундаментальні поняття, які необхідні для професійного підходу до діяльності громадських організацій, формувань та ініціатив.

Громадське товариство інвалідів з дитинства «Доброчин» висловлює вдячність постійним партнерам – Фундації імені князів-благодійників Острозьких в особі експерта та тренера Руслана Краплича, Корпусу Миру США в Україні за підтримку та експертний супровід в особі волонтера Джефрі Гленна та Державному історико-культурному заповіднику м. Дубно в особі директора Леоніда Кічатого за допомогу та сприяння у реалізації даного проекту.

У рамках проекту «Школа активного громадянина» передбачено підтримку певних громадських організацій та окремих ініціатив, діяльність яких буде спрямована на активізацію громадської діяльності в Дубні. Така можливість буде чудовим шансом реалізувати ідеї та задуми, які уже існують в місті, але дня них бракує експертного супроводу та фінансового ресурсу.

(97)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

1 Response

  1. 18 Лютого, 2020

    […] організацій міста та регіону. У попередні роки ментор пояснював дубенчанам основи фандрейзингу, проектного менеджменту, […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.