Що вирішували міські депутати на третій сесії?

сесія міська рада №3Які питання вирішували депутати Дубенської міської ради на останній сесії в цьому році?

Ще у минулу п’ятницю, 25 грудня, депутати Дубенської міської ради зібрались на сесію. Проте ж тут вирішили розділити третю сесії на два засідання. Перше засідання розпочалось нетрадиційно. Оскільки у цей день католики відзначали Різдво, то перед присутніми виступали, колядували школярі. Після цього міські обранці підтримали депутатські запити, в яких в основному йшлось про передбачення коштів для ремонту, асфальтування доріг, вулиць, а також про запровадження руху маршрутних автобусів , забезпечення якісного та безперебійного перевезення автобусом №17 та облаштування автобусних зупинок в районі вулиць Мʼятинська та Торгова. Розглянувши запити та звернення перейшли до інших питань. Голосували депутати за внесення змін до бюджету, програми розвитку молоді, розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці, книговидавничої справи, сприяння випуску книжкової продукції місцевих авторів  на 2016 – 2020 роки та ін.

У вівторок, 29 грудня, 32 депутати прибули на друге засідання третьої сесії. Традиційно розглянули запити. Депутати міської ради підтримали звернення про звільнення від сплати земельного податку Дубенською виховною колонією та Дубенським міжрайонним управлінням водного господарства. Аби обранці не сперечались яку пральну машину обрати (так як було це у п’ятницю), то на засіданні прозвучала думка, щоб до сесії ці пропозиції розглядали комісії. Проголосували депутати за бюджет міста Дубно на 2016 рік, а також внесли зміни в структуру та загальну чисельність апарату та виконавчих органів Дубенської міської ради.

Дуже скоро у Дубні на зупинках міського транспорту з’являться таблички із розкладом та маршрутами автобусів. Секретар ради, Недашковський В.А, повідомив присутніх, що в міській раді уже є електронний варіант табличок з розкладом руху громадського транспорту у м. Дубно. Інтернет провайдер «Лагідком» погодився на виготовлення таких табличок, а вже міська рада монтуватиме їх на зупинках.

Коли ж депутати дійшли до розгляду питань про оплату праці міського голови, його заступників, секретаря ради та керуючого справами, секретаря виконкому, то у залі заметушились. Було помітно, що обранці домовились завчасно. Але виявилось, що листи, які надходили місцевим депутатам з проектами рішень не однакові. А тому, коли на екрані з’явився проект рішення, всі депутати проголосували «за». Таким чином, очільник міста Антонюк В.М. отримуватиме надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 100 % посадового окладу, а щомісячно та до державних і професійних свят (тобто День Незалежності, День Конституції, День місцевого самоврядування) його преміюватимуть у розмірі 90 % посадового окладу. Секретарю міської ради, Недашковському В.А., набавлять 50 % посадового окладу за виконання особливо важливої роботи, а також здійснюватимуть щомісячні преміювання та до свят у розмірі 60 % посадового окладу. Аналогічно оплачуватиметься робота  керуючого справами, секретаря виконкому.

На завершення місцеві обранці слухали та задавали питання Антону Олеговичу із громадської організації «Енергоефективність України» про те, що є раціональним та корисним для нашого міста.

(3)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.