Ще одна громада матиме ЦНАП

Привільненська ОТГ працює над створенням Центру надання адміністративних послуг для населення
Привільненську ОТГ, як учасника першого раунду відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення, відвідали експерти Програми «U-LEAD з Європою». Для реалізації проекту між Привільненською та Тараканівською ОТГ започатковано міжмуніципальне співробітництво в сфері надання адміністративних послуг для населення.

Експерти Програми провели аналіз спроможності Привільненської ОТГ для реалізації проекту за результатами якого для громади буде створено список завдань по інституційному розвитку, вибрана модель ЦНАП, список необхідної матеріально-технічної бази (меблі, техніка, ПЗ), вибрано приміщення, розроблено рекомендації по дизайну та зонуванню ЦНАП.

Фаза впровадження триватиме до 2020 року і передбачає підтримку створення та модернізації до 600 ЦНАП включно зі створенням інформаційно-комунікаційної інфраструктури ЦНАП, з метою надання якісних та доступних адмінпослуг для населення.
Напрямки підтримки громади:

– Інституційна підтримка ЦНАП: налагодження інституційного функціонування ЦНАП, навчання персоналу, інформування та залучення мешканців;
– Матеріальна підтримка: забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, розробка нового дизайну/зонування ЦНАП;
– Спеціальні види допомоги, що включають налаштування електронної системи керування чергою та мобільний ЦНАП.
За матеріалами: Привільненська ОТГ

(74)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.