Секретаря та спеціаліста міськради нагородили «Оскаром»

Дубенчани перемогли у номінаціях «Кращий спортсмен» та «Кращий тренер»
Щорічна урочиста церемонія «Герої спортивного року Рівненщини», яка проводиться вже восьмий рік поспіль Відділенням Національного комітету України у Рівненській області спільно з управлінням у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, відбулася 25 грудня в готельному комплексі «Айвенго».
Відзнаки за підсумками року отримали кращі спортсмени Рівненщини, тренери, команди, фахівці у спортивній галузі, які досягли успіхів на міжнародній арені. Героїв спортивного року обирали в 13 номінаціях.
Церемонію нагородження проводили голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко, заступники голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, Олександр Корнійчук, голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпський.

Серед нагороджених свого «Оскара» отримали «Кращий спортсмен – 2018 року» та «Краща спортивна федерація Рівненської області з неолімпійських видів спорту» – секретар міської ради, майстер спорту міжнародного класу з веслування на човнах «Дракон», чемпіон Європи – Віктор Недашковський, «Кращий тренер – 2018 року» – головний спеціаліст відділу молоді, фізкультури та спорту, майстер спорту України, тренер з веслування на човнах «Дракон» – Богдан Кучмей.

(435)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.