Рятівників нагородили нагрудними знаками, грамотами та подяками (фото)

Керівництво області та колеги з Польщі вітали рятувальників Рівненщини з професійним святом
Рятувальник – це одна з найважливіших і, водночас, найважчих професій. Своє професійне свято, День рятувальника, усі працівники ДСНС Рівненщини святкували у Дубні на території Державного історико-культурного заповідника 14 вересня. Святкування розпочалося з освячення хоругви-оберега, яке очолив владика Рівненський та Острозький Іларіон:
«Вітаю з вашим професійним святом і розпочати хочу зі слів подяки за кожну мить і весь той дорогоцінний час, який ви віддаєте на службу нашим людям та державі. В Єванглії є слова: «Немає більшої любові, як душу свою покласти за друзів своїх». Як можна віддавати свою душу, своє життя – або зі зброєю в руках, або захищаючи в мирний час населення від надзвичайних ситуацій, особливо від стихій. І як показує добросовісна служба всіх представників МНС, особливо в нашій області, ми маємо за що вам дякувати. Тому дякуємо Богу і дякуємо вам».

Також архієпископ вручив високі церковні відзнаки та зачитав особливий указ Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, яким нагородили Орденом Христа Спасителя Сергія Крука за заслуги з відродження духовності України та утвердження помісної православної церкви.

Привітати рятівників приїхали у Дубно й представники влади області, зокрема голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, який вручив найстараннішим почесні грамоти та подарунки, а також звернувся до присутніх з вітальними словами:
«Сьогодні, вітаючи вас з професійним святом, насамперед хочу подякувати за вашу надзвичайно необхідну та небезпечну, але дуже важливу роботу. Я навіть сказав би службу, тому що ваша робота є цілодобовою службою на благо нашого народу. Нам важливо, щоб ви відчували окреме ставлення до себе. За останні роки наші рятівники дійсно змінили ставлення до себе зі сторони держави, зі сторони керівництва держави, зі сторони органів місцевого самоврядування, зі сторони місцевої влади. За останні роки суттєво оновлене матеріально-технічне забезпечення, у нас є потужна авіація, у нас є оновлені на високий відсоток пожежні автомобілі. Ми з місцевих бюджетів також намагаємося підтримувати наших місцевих рятувальників. Це особливе ставлення викликане тим, що ваша робота дійсно цінується і вона є важливою. Гарно вам відсвяткувати день рятувальника без надзвичайних пригод».

Звернувся до працівників ДСНС від всього депутатського корпусу заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, який побажав спокійної служби та нагородив найдостойніших почесними грамотами Рівненської обласної ради. Долучилися до вітань народний депутат Олександр Дехтярчук та полковник Валерій Самчук, начальник Головного управління національної поліції у Рівненській області.

Від імені закордонних колег з вітальним словом виступив керівник добровільної пожежної охорони Західнопоморського воєводства Республіки Польща генерал Марк Ковальськи:
«Від імені спільної польської делегації гміни Рацеховіце та Західнопоморського воєводства хочемо вас привітати з вашим святом. Ми знаходимося тут, щоб ще раз підкреслити, що готові прийти на взаємодопомогу в разі потреби. Ми будуємо таку рятувальну систему, щоб вона була якнайближчою як для мешканців України, так і Польщі. Дорогі пожежні, бажаю вам всього найкращого, щоб ви завжди поверталися з надзвичайних ситуацій з гордо піднятою головою. І будьте горді, що виносите форму рятувальника, який рятує людські життя. Слава Україні».

Привітав своїх підлеглих і начальник Головного управління ДСНС України у Рівненській області генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук:
«В День рятувальника ми згадуємо багато кого – і тих, хто працює в рятувальних службах, службах цивільного захисту, людей, які рятують життя, які допомагають тим, хто опинився в надзвичайних ситуаціях. Кількість техногенних та природних надзвичайних ситуацій на планеті збільшується і на Україні в тому числі. Ця ситуація передбачає від нас більшого навчання та кращого оснащення, а також потреби в підтримці».

А також генерал-майор висловив владі подяку за взаємодію та комфорт роботи і відзначив нагрудними знаками ДСНС України, грамотами, подяками, присвоєнням спеціальних звань та цінними подарунками деяких з працівників служби порятунку.

Незважаючи на всю важливість та важкість професії, рятувальники вважають її цікавою, а кожен момент на службі – небезпечним. Під час урочистостей було заохочено понад 200 працівників служби порятунку. Після вітань та нагороджень на присутніх чекав святковий концерт за участі самих рятівників. Також протягом святкування відбувалася презентація старовинної та сучасної техніки, а на центральній площі Дубна вчили надавати першу допомогу в разі надзвичайних ситуацій.


(229)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.