Середа , 17 Жовтень 2018Home » Мiсто » «Різдвяні канікули на Дубенщині» вразили жителів Луганщини

«Різдвяні канікули на Дубенщині» вразили жителів Луганщини

Дітям Луганщини канікули на Дубенщині припали до душі
Слова вдячності керівництву Дубенського району, освітянам, мешканцям Дубенщини з’явились на сайті Станично-Луганської РДА та в соцмережі Facebook. Автори тексту зазначають, що дітям канікули припали до душі. Що написали мешканці Луганщини – Інформаційний портал м. Дубно подає без редагувань та скорочень.
«Станично-Луганська райдержадміністрація, відділ освіти райдержадміністрації, адміністрація Кіндрашівської ЗОШ, батькі та учні висловлюють щиру подяку голові районної державної адміністрації м. Дубно Юрію Парфенюку, заступнику голови РДА Наталії Левшенюк, директорові Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів Камілі Котвінській за організацію та проведення Різдвяних канікул учнів Кіндрашівської ЗОШ.
Діти разом із супроводжуючими Резніченко Н. Є., Левенець Д.Г. відвідали старовинне містечко Львів, побували у краєзнавчому музеї м. Рівне, познайомилися з історією, побутом Рівненщини, покаталися на ковзанах, зіграли у боулінг у розважальному центрі, здійснили екскурсію до Дубенського замку.
Разом з учнями Вербівської школи побували на вечорницях – святкування Калити. А також взяли участь у фестивалі «Різдвяні піснеспіви-2018» (м. Дубно) та отримали дипломи учасників.
Дуже цікавим було спілкування з дітьми із Польщі, Запоріжжя, Вербівчанами, а також волонтерами із Америки.
Діти були вражені теплим прийомом у родинах, де жили.
Дякуємо всім небайдужим людям за теплоту, щирість, щедрість, з якою вони приймали дітей. За час перебування на Рівненській землі вони отримали багато гарних емоцій, незабутніх вражень і сподіваємось, що знайшли багато нових друзів».

(330)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

«Різдвяні канікули на Дубенщині» вразили жителів Луганщини Reviewed by on . Дітям Луганщини канікули на Дубенщині припали до душі Слова вдячності керівництву Дубенського району, освітянам, мешканцям Дубенщини з’явились на сайті Станично Дітям Луганщини канікули на Дубенщині припали до душі Слова вдячності керівництву Дубенського району, освітянам, мешканцям Дубенщини з’явились на сайті Станично Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.