«Різдвяні канікули на Дубенщині» вразили жителів Луганщини

Дітям Луганщини канікули на Дубенщині припали до душі
Слова вдячності керівництву Дубенського району, освітянам, мешканцям Дубенщини з’явились на сайті Станично-Луганської РДА та в соцмережі Facebook. Автори тексту зазначають, що дітям канікули припали до душі. Що написали мешканці Луганщини – Інформаційний портал м. Дубно подає без редагувань та скорочень.
«Станично-Луганська райдержадміністрація, відділ освіти райдержадміністрації, адміністрація Кіндрашівської ЗОШ, батькі та учні висловлюють щиру подяку голові районної державної адміністрації м. Дубно Юрію Парфенюку, заступнику голови РДА Наталії Левшенюк, директорові Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів Камілі Котвінській за організацію та проведення Різдвяних канікул учнів Кіндрашівської ЗОШ.
Діти разом із супроводжуючими Резніченко Н. Є., Левенець Д.Г. відвідали старовинне містечко Львів, побували у краєзнавчому музеї м. Рівне, познайомилися з історією, побутом Рівненщини, покаталися на ковзанах, зіграли у боулінг у розважальному центрі, здійснили екскурсію до Дубенського замку.
Разом з учнями Вербівської школи побували на вечорницях – святкування Калити. А також взяли участь у фестивалі «Різдвяні піснеспіви-2018» (м. Дубно) та отримали дипломи учасників.
Дуже цікавим було спілкування з дітьми із Польщі, Запоріжжя, Вербівчанами, а також волонтерами із Америки.
Діти були вражені теплим прийомом у родинах, де жили.
Дякуємо всім небайдужим людям за теплоту, щирість, щедрість, з якою вони приймали дітей. За час перебування на Рівненській землі вони отримали багато гарних емоцій, незабутніх вражень і сподіваємось, що знайшли багато нових друзів».

(344)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.