Рівненщина підписала Пакт заради молоді – компанія на Дубенщині готова долучитись

Рівненська область долучилась до підписання Пакту в рамках програми «SkillsLab: успішна кар’єра»
Український «Пакт заради молоді-2020» – це продовження загальноєвропейської ініціативи. Документ має на меті побороти проблему безробіття європейської молоді, виконуючи поставлені цілі: 100 000 нових місць стажування та роботи для молоді; 10 000 партнерств бізнесу та освітніх закладів та Національні Плани дій у кожній країні ЄС.
Торгово-промислова компанія Єврошпон-Смига – перша компанія, яка виявила бажання долучитись до Підписання пакту.
«Сьогодні ми даємо вам ті інструменти, яким не навчають в університетах. Це практичні навички та досвід успішних підприємців та топ-менеджерів. Ваше завдання – взяти максимум для себе і втілити свої ідеї в життя», – розповів директор підприємства Ковбасюк Анатолій.

Начальник відділу у справах молоді Рівненської ОДА Наталя Чигир зазначила, що ініціатива, яку підтримали у Рівненській області, матиме велике майбутнє.
«Цей Пакт – гарний приклад соціальної відповідальності між молоддю та бізнесом. На сьогодні дуже важливо поєднати освіту, виробничий процес і можливості для застосування молоддю отриманих у вишах знань. Якщо ми зможемо допомогти віднайти хорошу та перспективну роботу для молоді, то завтра будемо жити у добротній і процвітаючій державі», – наголосила Наталя Чигир.

Зокрема, компанії Рівненської області запрошують приєднатись до підписання Українського «Пакту заради молоді  2020». Напередодні до підписання Пакту долучилися також Київ, Львів, Суми, Івано-Франківськ, Вінниця та Одеса.

За матеріалами: Рівненська ОДА

(123)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.