Вівторок , 21 Серпень 2018Home » Мiсто » Рівненщина переймає досвід Дубна? У Рівному організовують молитовний сніданок

Рівненщина переймає досвід Дубна? У Рівному організовують молитовний сніданок

Молитовний сніданок об’єднає владу, політиків та духовенство
13 жовтня о 8.00 на Рівненщині відбудеться Молитовний сніданок. Участь у ньому візьмуть керівництво області та міста, провідні українські політики – вихідці з Рівненщини, керівники різних церков області, громадські діячі та військові – загалом близько 80 чоловік, інформують у Рівненській ОДА. А в Дубні вже два роки поспіль молитовний сніданок організовують на День прапора. І на цьогорічному заході заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко зауважив, що проведення молитовного сніданку в Дубні – надихає на продовження справи на теренах всієї Рівненщини і слугує взірцем духовного єднання українців в ім’я майбутнього країни.
Усіх об’єднає молитва за мир в Україні, за Рівненщину. Під час неформального спілкування усі матимуть змогу обмінятися думками щодо важливих для суспільства тем.
Молитовний сніданок відбудеться в приміщенні ресторану «Спорт» за адресою м.Рівне, вул. Набережна, 1.

 

(334)

Рівненщина переймає досвід Дубна? У Рівному організовують молитовний сніданок Reviewed by on . Молитовний сніданок об’єднає владу, політиків та духовенство 13 жовтня о 8.00 на Рівненщині відбудеться Молитовний сніданок. Участь у ньому візьмуть керівництво Молитовний сніданок об’єднає владу, політиків та духовенство 13 жовтня о 8.00 на Рівненщині відбудеться Молитовний сніданок. Участь у ньому візьмуть керівництво Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.