П’ятниця , 25 Травень 2018Home » Мiсто » Резонансну справу наркодилера скерували до суду

Резонансну справу наркодилера скерували до суду

До суду скерували обвинувальний акт у резонансній справі дубенського наркодилера
На початку вересня до Дубенського міськрайонного суду для розгляду по суті скеровано обвинувальний акт у досить гучній справі щодо незаконної торгівлі наркотиками у межах м. Дубно. Місцевого 41-річного жителя звинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.307, ч.2 ст.309, ч.2 ст.310, ч.3 ст.311 КК України, тобто у незаконному посіві та незаконному вирощуванні снотворного маку в кількості п’ятисот і більше рослин, незаконному виготовленні, придбанні та зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, вчинені особою, яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 307, 308, 310, 317 Кримінального кодексу України, незаконному придбанні та зберіганні прекурсорів з метою їх використання для виготовлення наркотичних засобів, вчинені в особливо великих розмірах, незаконному виготовленні, зберіганні з метою збуту, а також незаконному збуті особливо небезпечного наркотичного засобу, вчиненого особою, яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 308-310, 312, 314, 315, 317 Кримінального кодексу України.
На разі обвинувачений перебуває у слідчому ізоляторі м. Рівне.
За вчинення даних злочинів Кримінальним кодексом України передбачено найсуворіше покарання у виді позбавлення волі від 7 до 10 років з конфіскацією усього майна.

Виконувач обов’язків
керівника місцевої прокуратури                                                  О. Стецюк

(169)

Резонансну справу наркодилера скерували до суду Reviewed by on . До суду скерували обвинувальний акт у резонансній справі дубенського наркодилера На початку вересня до Дубенського міськрайонного суду для розгляду по суті скер До суду скерували обвинувальний акт у резонансній справі дубенського наркодилера На початку вересня до Дубенського міськрайонного суду для розгляду по суті скер Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top