Четвер , 20 Вересень 2018Home » Мiсто » Районні очільники беруть участь у семінарі, організованому ОБСЄ

Районні очільники беруть участь у семінарі, організованому ОБСЄ

Голова Дубенської РДА та Птицької сільради – на семінарі з питань свободи релігії або віросповідання
17 липня у Львові розпочав роботу практичний семінар з питань свободи релігії або віросповідання, ненасильницької комунікації та міжконфесійного діалогу, який відбувається за підтримки Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (БДІПЛ) та Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ).

У роботі семінару приймають участь представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Рівненської і Тернопільської областей, представники громадських та релігійних організацій. Дубенщину на семінарі представляють голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк та голова Птицької сільської ради Ярослав Вознюк.

У програмі першого дня тренінгу після знайомства та формування команд відбувся розгляд теми «Ненасильницька комунікація та міжконфесійний діалог» і «Свобода релігії або віросповідання».
Семінар триватиме до 21 липня.

За матеріалами: Дубенська РДА

(19)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Районні очільники беруть участь у семінарі, організованому ОБСЄ Reviewed by on . Голова Дубенської РДА та Птицької сільради – на семінарі з питань свободи релігії або віросповідання 17 липня у Львові розпочав роботу практичний семінар з пита Голова Дубенської РДА та Птицької сільради – на семінарі з питань свободи релігії або віросповідання 17 липня у Львові розпочав роботу практичний семінар з пита Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.