Раду регіонального розвитку в районі розпочали з громади

Місяць Рад регіонального розвитку на Дубенщині розпочався зі Смиги
Перше розширене засідання Ради регіонального розвитку Смизької селищної ради, яка зібрала працівників ради, депутатський корпус, підприємців краю та громадськість відбулося 11 січня. До участі також долучився голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, директор Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Сивий, народний депутат України Олександр Дехтярчук.

«Сьогодні ми бачимо значні позитивні зрушення, яких країна не бачила давно, а можливо і ніколи з часів незалежності: будуються дороги, садочки, амбулаторії. Ми отримали, вистраждану століттями, свою Православну Церкву. Тільки той хто не хоче бачити, скаже що ніякі зміни не відбулися.
Звичайно, що реформи розраховані не на один день, тому зараз важливо продумати і створити перспективні плани розвитку на наступні 3 роки, щоб розуміти який шлях ми для себе обираємо. Це дозволить вирішити важливі для людей питання, концентруючи увагу на пріоритетних для регіонального розвитку напрямах», – звернувся з привітальним словом до присутніх Юрій Васильович, та розповів про головні здобутки району за попередні 4 роки.

Загалом на Раді були розглянуті питання реформи децентралізації, її вплив на освіту, культуру, медицину та житлово-комунальне господарство.
За матеріалами: Дубенська РДА

(50)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.